Proje Planlama

İhale ve Sözleşme Dosyası’nın hazırlığından projenin oluşturulmasına, projenin uygulanmasından projenin denetlenmesine kadar ihtiyaç duyulan her aşamada proje yönetimi ve desteği sağlar. Proje Yönetimi’nin görevi aynı zamanda tüm süreç boyunca, maliyet yönetimi ve iş programının da yönetimi olmaktadır.

İç Tasarım

Firmamız, yatırımcı firmanın konseptine uygun olarak iç mimari tasarımını hazırlar. Tasarımların hazırlanması esnasında tasarımda yer alan her malzemenin yerli yabancı bütün alternatiflerini inceleyerek uygun olanları müşterimizin seçimine sunar. Seçilen malzemelerin tasarıma uygun üretilmesini sağlar ve denetler. Üretimi tamamlanan malzemenin, büyük bir titizlikle montajının yapılmasını sağlar.

3D Modelleme

İç tasarım ve mimaride kullandığımız programlar sayesinde yapıya veya herhangi bir tasarıma teknolojik boyut kazandırıyoruz. Yalnızca tasarım değil üretim ve montaj aşamalarında da kullanıcılara kolaylık sağlar. 3D modelleme ayrıntılarıyla gerçek modele en yakın şekilde tasarlanmakta, üretim sürecinde oluşabilecek beklenmedik hatalar prototip üzerinde gözlenerek giderilebilmektedir.

Danışmanlık

Büyük ölçekli tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerini bir bütünlük içinde çözümleyen, yaratıcı, araştırma odaklı ve çağın ihtiyaçlarını karşılayacak uygulama deneyimleri üzerinde çalışmaktayız. Yeni fikirler yaklaşımlar ve materyalleri araştırarak mimari sınırları genişleten, mimarlığın sadece belirli bir zümrüğe ait olmadığının altına çizerek, “Herkes için tasarım” anlayışı ile hareket etmektedir.